/images/a_03.gif
Infocentrum Slaný
Pro Občany - Typy na kulturu, sport a vše zajímavé. Tipy pro pestřejší každodenní život ve městě SLANÝ
Sladký víkend ve Slaném Přehled akcí Fotogalerie Turistické cíle Ubytování Sbírka slánek Virtuální prohlídkaAnketa
Infocentrum Slaný na Facebooku
Info

Infocentrum Slaný
Pod Velvarskou branou
Velvarská 136/1
274 01 Slaný

Telefon: 312 523 448
e-mail: ic@infoslany.cz

Letní otevírací doba
(duben - říjen)

Po - Pá
9.00 - 17.00
So, Ne, Svátky
9.00 - 16:30


Zimní otevírací doba:
(listopad – březen)

Po – Pá
9.00 - 16.00
So, Ne, svátek
Zavřeno
Doporučujeme
© 2007 Infocentrum Slaný

Jak cestovat z Prahy do Slaného?

Z Prahy do Slaného – Jak snadné!

Autobusem
Ze zastávky metra Dejvická vyjdete vchodem, který Vás bude směrovat na ulici Evropská, hotel Diplomat či autobusové zastávky. Téměř na úrovni hotelu Diplomat je autobusová zastávka č. 5, kterou se vydáte do Slaného. Do Slaného jezdí modro-bílý autobus ICOM a cena jízdného je pro dospělou osobu 46,- Kč. Přímý spoj jede asi 40 minut, spoj přes okolní vesnice 1 hodinu a 3 minuty.

Ve Slaném zastaví autobus na autobusovém nádraží, které se nachází 370 m od hlavního centra města. Vydáte se kolem nákupního střediska Lidl ke kruhovému objezdu. Přejdete křižovatku a vydáte se kolem vodní nádržky k soše sv. Antonína Paduánského. Zde už uvidíte ukazatel centrum a pokračujete pořád ulicí vzhůru na náměstí. Na náměstí jsou již zelené šipky do Infocentra Pod Velvarskou branou.

Autobusem z letiště Václava Havla
Z letiště (zastávky – U Hangáru, Terminál 3 a Letiště Václava Havla) je možné se dostat do Slaného modro-bílým autobusem ICOM. Cena jízdného je pro dospělou osobu 42,- Kč. Přímý spoj jede asi 27 minut, spoj přes okolní vesnice asi 40 minuty.

Ve Slaném zastaví autobus na autobusovém nádraží, které se nachází 370 m od hlavního centra města. Vydáte se kolem nákupního střediska Lidl ke kruhovému objezdu. Přejdete křižovatku a vydáte se kolem vodní nádržky k soše sv. Antonína Paduánského. Zde už uvidíte ukazatel centrum a pokračujete pořád ulicí vzhůru na náměstí. Na náměstí jsou již zelené šipky do Infocentra Pod Velvarskou branou.Vlakem
Ze zastávky Praha – hl. nádraží pojedete až do Kralup nad Vltavou. V Kralupech nad Vltavou přestoupíte a dojedete až na zastávku Slaný – hlavní železniční nádraží. Cena jízdného je pro jednu dospělou osobu 72,- Kč. Celková délka cesty se pohybuje kolem 1 hodiny a 15 minut.

Ve Slaném zastaví vlak na vlakovém nádraží, které se nachází 10 minut svižnou chůzí od centra. Od nádraží se vydáte ulicí dolů, po pravé ruce se nachází Sportovní centrum Atlas a dojdete až ke křižovatce. Přejdete přechod a pokračujete pořád ulicí dál směrem. Tato ulice s názvem Wilsonova je lemována stromy a je to jedna z nejkrásnějších a nejstarších ulic ve Slaném. Na konci ulice je opět větší křižovatka a vy se vydáte opět rovně směrem ke značenému parkovacímu domu. U parkovacího domu uvidíte Českou spořitelnu, kolem které budete procházet tak, že ji budete mít po Vaší pravé ruce. V tuto chvíli se nacházíte na Husově, která je hlavní tepnou vedoucí do jádra města. Na konci ulice uvidíte náměstí a po levé straně rohovou budovu Městského úřad. Zde už jsou zelené šipky, které Vás přímo dovedou k nám do Infocentra Pod Velvarskou branou.


 

Vytisknout Nahoru

Aktuality z regionu

22.03.
2019
Nabídka táborů ve Slaném - Léto 2019
Přehledy letních nejen příměstských táborů ve Slaném. více »
18.03.
2019
Den Cyklohráčku ve Slaném
Dny Pražské integrované dopravy - Den Cyklohráčku. více »
14.03.
2019
Cyklohráček vjíždí do 6. sezóny
Výletní vláček zamíří do Slaného i letos. více »
14.03.
2019
Dny indické kultury ve Slaném.
Od 5. do 12. dubna budou ve Slaném probíhat Dny indické kultury více »
03.03.
2019
Mimořádné uzavření infocentra.
Od 11. do 24. března 2019 bude infocentrum zavřené. více »